Стрічка термоусадкова двошарова (ДТЛ-91) «Антикортермо»

  • Модель: 2990
  • Наличие: Есть в наличии
  • Цена: 130.00 грн / .шт

  • Без НДС: 130.00 грн

Доступные варианты

Описание

Термоусадкова стрічка «Антикортермо» розроблена на основі двошарової термоусадочної стрічці ДТЛ-91 і являється аналогом таких стрічок як: Термоспрут, Термізол, Термоізол.


Термоусадкова стрічка-застосовується для захисту від підземної і атмосферної корозії сталевих газо, нафто, водопроводів, вузлів трубопроводів. Сертифікат УкрСЕПРО.


Стрічка “АНТИКОРТЕРМО” рекомендована ДБН В. 2.5 -20-2001 “Газопостачання” і знаходить успішне застосування для зовнішньої ізоляції трубопроводів, збільшуючи термін їх служби в 2-3 рази.


Технологія захисту сталевих труб від корозії стрічкою АНТИКОРТЕРМО” погоджена з Держнаглядохоронпраці, а також рекомендована для застосування Госжилкоммунхозом України.


Призначена для захисту від підземної та атмосферної корозії сталевих газо, нафто, водопроводів, вузлів трубопроводів та ін. металоконструкцій. Сертифікат УкрСЕПРО.


Термоусадкові двошарові стрічки широко застосовуються при будівництві нафто, газо, водопроводів для надійної і високоякісної антикорозійної ізоляції лінійної частини, зварних з’єднань, переходів сталевих труб, забезпечують якісне покриття зовнішньої поверхні труб “нормального”, “посиленого” і “дуже посиленого” типу згідно ДСТУ 4219-2003; ДСТУ Б. В.2.5-30: 2006; ДСТУ Б. В.2.5. – 29: 2006. Термоусадкова стрічка- дубльований матеріал, на основі зшитого поліетилену і внутрішнього термоплавкого адгезиву з температурою плавлення 80°С.


Високі адгезійні якості клеючого шару, еластичність матеріалу, висока ступінь усадки дозволяють використати стрічку для ручної ізоляції складних криволінійних ділянок трубопроводів, відведень і колін.


Термоусадкова стрічка-сумісна з ізоляцією з екструдованого поліетилену, поліуретану, кремнійорганічними і епоксидними емалями, полімерними матеріалами.


Робиться ремонтний комплект для відновлення пошкодженого ізоляційного покриття металевих труб із заводською поліетиленовою ізоляцією, а також покриття на основі двошарових термоусадковизх стрічок. Ремкомплект включає двошарову стрічку АНТИКОРТЕРМО”” і окрему адгезивну плівку або пруток. Останні наносяться на зачищену і прогріту ремонтовану ділянку труби з подальшим приклеюванням “латки” із стрічки АНТИКОРТЕРМО”.


Розроблена і робиться легкоплавка (80-100градС) клейова композиція (клей-розплав) на основі севилена, який призначений для адгезійного підшару двошарових стрічок і ізоляційних покриттів екструзій.

Стрічка АНТИКОРТЕРМО”” і виготовлені термозбіжні манжети застосовуються також для гідроізоляції стиків при прокладенні безканальних теплоізольованих трубопроводів .


Ця технологія ізоляції труб розроблена як більше передова і альтернативна в порівнянні з бітумною ізоляцією і відрізняється від неї своєю надійністю, економічністю, довговічністю, безвідходною і екологічною безпекою, оскільки не вимагає використання шкідливих розчинників і агресивних речовин.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо